2η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

"ΑΝΑΔΥΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ: ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ"

Η κα Φαίη Αντωνίου (Αναπλ. Καθηγήτρια, ΠαιΤΔΕ ΕΚΠΑ) και η κα Γιώτα Δημητροπούλου (Επικ. Καθηγήτρια, Τμήμα Ψυχολογίας, Πανεπιστήμιο Κρήτης), Συντονίστριες του Κλάδου Σχολικής Ψυχολογίας διοργανώνουν την 2η Επιστημονική Συνάντηση του Κλάδου Σχολικής Ψυχολογίας «Αναδυόμενες προκλήσεις σε καιρούς πανδημίας: Το ψυχολογικό αποτύπωμα στο σχολείο και την οικογένεια».

Απευθύνεται στους επαγγελματίες της ψυχικής υγείας και εκπαίδευσης, όπως ψυχολόγοι, ειδικοί παιδαγωγοί, λογοθεραπευτές, εκπαιδευτικοί, σε προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές και σε όσους απασχολούνται στον χώρο της εκπαίδευσης.

Η Συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στις 14 Μαρτίου 2022από τις18.00 έως 20.30διαδικτυακά.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.