ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

Με απόφαση του Αντιπρύτανη Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας και Ιδρυματικού Συντονιστή για το πρόγραμμα ERASMUS+ καθηγητή κ Δ. Καραδήμα, οι φοιτητές ERASMUS+ του τρέχοντος εαρινού εξαμήνου που διέκοψαν τις σπουδές τους στο εξωτερικό ή δεν κατόρθωσαν καν να τις ξεκινήσουν λόγω ανωτέρας βίας   Α) εγγράφονται στο εαρινό εξάμηνο 2019-20, και πέραν της 31ης Μαρτίου, δηλώνουν και παρακολουθούν τα εξ αποστάσεως μαθήματα του εαρινού εξαμήνου τα οποία έχουν οργανωθεί σε όλα τα Τμήματα του ΕΚΠΑ και θα εξετασθούν κανονικά σε αυτά στο τέλος του εξαμήνου. Β) υποβάλλουν, εφόσον το επιθυμούν, αίτηση για συμμετοχή τους στο πρόγραμμα ERASMUS+ για το έτος 2020-2021. Υπενθυμίζεται ότι η προθεσμία αποστολής των δικαιολογητικώνERASMUS για σπουδές 2020-21*έως την Δευτέρα 4 Μαΐου 2020*.