ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΦΟΙΤΗΤΡΙΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ

Καλούνται οι Μεταπτυχιακοί/ές Φοιτητές/Φοιτήτριες και οι Υποψήφιοι/ες Διδάκτορες που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους κατά τις εξεταστικές περιόδους Ιουνίου/Σεπτεμβρίου 2022, να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής στην ορκωμοσία  από 22 Νοεμβρίου έως και 28 Νοεμβρίου 2022 ηλεκτρονικά στο e-mail: secr@eds.uoa.gr  με ένδειξη στο θέμα: «Συμμετοχή στην Ορκωμοσία/Μεταπτυχιακό.

Η ορκωμοσία για την ανακήρυξη Διπλωματούχων θα γίνει 8 Δεκεμβρίου 2022 ημέρα Πέμπτη και ώρα 10.30 π.μ. στην Αίθουσα AULA της Φιλοσοφικής Σχολής (2ος όροφος 204).

Οι υποψήφιοι/ες πρέπει να παρευρίσκονται τουλάχιστον μισή ώρα νωρίτερα στην Αίθουσα.

Η χρήση της προστατευτικής μάσκας είναι απαραίτητη καθ’ όλη τη διάρκεια της παρουσίας στους χώρους του Πανεπιστημίου.

Για να δείτε την αίτηση συμμετοχής στην ορκωμοσία πατήστε εδώ.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ