«ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΟΜΟΤΕΧΝΩΝ–ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ» ΕΚΠ/ΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Το Εργαστήριο Πειραματικής Παιδαγωγικής του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και ο Δήμος Νέας Ιωνίας διοργανώνουν εκπαιδευτική ημερίδα με θέμα «Αξιολόγηση Ομοτέχνων – Συνεργατικές  Πρακτικές Εκπαιδευτικών». Η ημερίδα πραγματοποιείται στο πλαίσιο του  Πιλοτικού Προγράμματος του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης «Το Σχολείο Οργανισμός και Κοινότητα Μάθησης». Στην ημερίδα  αναμένεται να ανακοινωθούν καλές πρακτικές αξιολόγησης ομοτέχνων από σχολεία όλης της χώρας που συμμετέχουν στο πιλοτικό πρόγραμμα. Η ημερίδα  θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 και ώρες 9:00-14:00 στοσυνεδριακό κέντρο του Δήμου Νέας Ιωνίας (Πατρ. Ιωακείμ 4/πλησίον ΗΣΑΠ).

Δείτε την αφίσα της ημερίδας.