ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ

Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου 2022

To Εργαστήριο Συμβουλευτικής Επιστήμης και Επαγγελματικής Σταδιοδρομίας θα προσφέρει υπηρεσίες συμβουλευτικής για τον επαγγελματικό προσανατολισμό των μαθητών και των μαθητριών του ΓΕΛ Κυθήρων. Η Κατερίνα Αργυροπούλου, Επίκουρη Καθηγήτρια Επαγγελματικού Προσανατολισμού και Λήψης Επαγγελματικών Αποφάσεων του Τμήματος, με μια ομάδα εξειδικευμένων συμβούλων σταδιοδρομίας θα προσφέρουν στοχευμένες ομαδικές δραστηριότητες επαγγελματικού προσανατολισμού και επαγγελματικής πληροφόρησης κατάλληλα διαμορφωμένες για τις ανάγκες των μαθητών/-τριών της Α,’ Β’ και Γ’ Λυκείου του νησιού. Το εργαστήριο θα πραγματοποιηθεί στο Γενικό Λύκειο Κυθήρων, την Τρίτη 18 Οκτωβρίου 2022.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.