ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ "ΔΕΞΙΟΤΗΤΕΣ & ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΔΙΑΡΚΩΝ ΜΕΤΑΒΑΣΕΩΝ"

Ο Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.) σε συνεργασία με το Εργαστήριο Πειραματικής Παιδαγωγικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει Διαδικτυακό Βιωματικό Σεμινάριο με θέμα: «Δεξιότητες και Προσωπικά Χαρακτηριστικά Διαχείρισης Ζωής και Σταδιοδρομίας σε ένα κόσμο διαρκών μεταβάσεων» στις 27-28/1/2022.

Το σεμινάριο απευθύνεται σε συμβούλους σταδιοδρομίας των ΓραφείωνΔιασύνδεσης των Πανεπιστημίων και έχει ως στόχο την ενδυνάμωση και προετοιμασία φοιτητών, αποφοίτων Πανεπιστημίων και ανέργων πτυχιούχων για την επιτυχή τους μετάβαση στην αγορά εργασίας.

Για να δείτε την αφίσα πατήστε εδώ.

Για να δείτε το πρόγραμμα πατήστε εδώ.