ΗΜΕΡIΔΑ ΝEΟΙ ΕΡΕΥΝΗΤEΣ ΣΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚO ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜO

Στο πλαίσιο του Μεταπτυχιακού Προγράμματος «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση», του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του ΕΚΠΑ, διοργανώνουμε την Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2023 ημερίδα με θέμα «Νέοι Ερευνητές στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό».

Πρόκειται για μια προσπάθεια να δοθεί η ευκαιρία στους φοιτητές και στις φοιτήτριές μας να μιλήσουν για την εμπειρία τους μέσα από την θεωρητική εμβάθυνση που απόκτησαν από το Μεταπτυχιακό, την Πρακτική Άσκηση και την επαγγελματική τους σταδιοδρομία, πάντα υπό το πρίσμα του Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Παράλληλα με τις εισηγήσεις των μεταπτυχιακών μας φοιτητών θα τιμηθούν αξιόλογοι και αγαπητοί συνάδελφοι, των οποίων η παρουσία και η συμβολή στη σύσταση και στις δράσεις του ΠΜΣ ήταν πολύτιμη.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την αφίσα, την πρόσκληση και το πρόγραμμα της ημερίδας.