ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ -ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ- ΕΑΡΙΝΟΥ- ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Στο πλαίσιο των συνθηκών που διαμορφώθηκαν από την κρίση της πανδημίας του COVID-19 και σύμφωνα με τις διατάξεις των Πράξεων Νομοθετικού Περιεχομένου που εξέδωσε το ΥΠΕΘ και τις σχετικές οδηγίες που επεξεργάστηκε το ΕΚΠΑ, το Παιδαγωγικό Τμήμα Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης οργάνωσε πρόγραμμα εξ αποστάσεως εκπαίδευσης για όλα τα προσφερόμενα μαθήματα του προγράμματος σπουδών του καθώς και για εκείνα που προσφέρονται σε άλλα Τμήματα της Φιλοσοφικής Σχολής και άλλων Σχολών του ΕΚΠΑ.

Η εξ αποστάσεως διδασκαλία όλων των μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημ. έτους 2019-2020 ολοκληρώνεται στις 5 Ιουνίου. Καλούνται όλοι οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος και των υπολοίπων συνεργαζόμενων Τμημάτων να ενημερώνονται μέσω του e-class για τον τρόπο και τις λεπτομέρειες διεξαγωγής της εξέτασης των μαθημάτων, οι οποίες θα διεξαχθούν κατά διάστημα από 15 Ιουνίου έως και 31 Ιουλίου 2020.

Δείτε εδώ την ανακοίνωση.