ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ CIVIS

CIVIS - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ CIVIS GLOBAL DAYS

Στο πλαίσιο της διοργάνωσης των "Παγκόσμιων Ημερών του CIVIS 2021", το Université libre de Bruxelles προσκαλεί όλα τα μέλη της κοινότητας του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου των Πολιτών CIVIS, τους φοιτητές, τους ακαδημαϊκούς και το διοικητικό προσωπικό, να μοιραστούν τη δική τους οπτική τους για το πανεπιστήμιο τους, μέσα από έναν Διαγωνισμό Φωτογραφίας με Τίτλο: "How I see my Campus".

Ποιους αφορά: Μέλη ΔΕΠ, ΕΔΙΠ, ΕΤΕΠ, ΕΕΠ, Υποψήφιους Διδάκτορες του ΕΚΠΑ, Φοιτητές και Διοικητικό Προσωπικό του ΕΚΠΑ

Deadline: 10 Οκτωβρίου 2021

Οι επιλεγμένες φωτογραφίες (περίπου 5 ανά πανεπιστήμιο) θα αποτελέσουν μέρος της πρώτης έκθεσης φωτογραφίας του CIVIS. Το αποτέλεσμα του διαγωνισμού θα ανακοινωθεί με τα εγκαίνια των Παγκόσμιων Ημερών του CIVIS στις Βρυξέλλες στις 24 Νοεμβρίου 2021.

Μπορείτε να υποβάλετε έως και τρεις φωτογραφίες σε ηλεκτρονική μορφή, ακολουθώντας τις οδηγίες που θα βρείτε εδώ.

Για τυχόν ερωτήσεις και απορίες σχετικά με την εν λόγω πρόσκληση παρακαλούμε απευθυνθείτε στο γραφείο εκπροσώπησης του CIVIS, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: contact@civis.eu.