ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΟΣΜΗΤΕΙΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Σας ενημερώνουμε ότι η Κοσμητεία της Φιλοσοφικής Σχολής αποφάσισε, σύμφωνα και με την απόφαση της Συγκλήτου της 31ης Ιανουαρίου 2024, οι εξετάσεις μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου να πραγματοποιηθούν ως εξής:

- Η εξεταστική περίοδος ξεκινά, με εξ αποστάσεως ηλεκτρονικά μέσα, από την Πέμπτη 8/2/2024 διατηρώντας τις ημέρες και τις ώρες του αρχικού προγραμματισμού (έως και την Παρασκευή 16/2/2024 παραμένει ο αρχικός προγραμματισμός ημερομηνιών).

- Οι εξετάσεις, οι οποίες δεν θα έχουν πραγματοποιηθεί ως και την Τετάρτη 7/2/2024, μεταφέρονται διατηρώντας πάντα τις αρχικές ώρες προγραμματισμού.

Περαιτέρω οδηγίες για τον ακριβή τρόπο εξέτασης κάθε μαθήματος θα ανακοινωθούν από τους διδάσκοντες στα e-class των μαθημάτων.

Εδώ μπορείτε να δείτε ολόκληρη την απόφαση.