ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ∆ΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ ΑΚΑ∆.ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Καλούνται οι νεοεισαχθέντες φοιτητές του Παιδαγωγικού Τµήµατος ∆ευτεροβάθµιας Εκπαίδευσης ακαδ. έτους 2019-2020 που πραγµατοποίησαν την ηλεκτρονική εγγραφή τους στο Υπουργείο Παιδείας να προσέλθουν µε την αστυνοµική τους ταυτότητα, ∆ΕΥΤΕΡΑ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019 και ώρα 12:00 π.µ στο αµφιθέατρο 440, στον 4ο όροφο της Φιλοσοφικής Σχολής , προκειµένου να καταθέσουν τα παρακάτω έγγραφα: • Εκτύπωση της ηλεκτρονικής τους εγγραφής υπογεγραµµένη • Φωτοτυπία αστυνοµικής ταυτότητας • Μία (1) φωτογραφία (τύπου αστυνοµικής ταυτότητας) Κατά την ανωτέρω ενηµέρωση κάθε εγγεγραµµένος /η φοιτητής /τρια θα λάβει τον Αριθµό Μητρώου του/ης καθώς και οδηγίες για την εγγραφή του /ης στις ηλεκτρονικές Υπηρεσίες του ΕΚΠΑ.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙ∆ΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΉΜΑΤΟΣ ∆ΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙ∆ΕΥΣΗΣ.