ΣΕΜΙΝΑΡΙΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-23

Στο 6ο εξάμηνο και στο 7ο εξάμηνο, οι φοιτητές του ΠΑΙΤΔΕ και του ΦΠΨ καλείστε να δηλώσετε και να παρακολουθήσετε ένα σεμιναριακό μάθημα.

Σχετικές πληροφορίες:

• Για τη λήψη του πτυχίου καλείστε να παρακολουθήσετε επιτυχώς δύο σεμινάρια (εαρινού ή χειμερινού εξαμήνου).
  • Η παρακολούθηση των σεμιναρίων είναι υποχρεωτική και έχετε δικαίωμα μέχρι δύο απουσιών.
  • Μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων στα σεμιναριακά μαθήματα είναι 30 φοιτητές.
  • Η δήλωση συμμετοχής στο σεμινάριο που σας ενδιαφέρει πραγματοποιείται στο e-class του εκάστοτε σεμιναρίου στο σχετικό ερωτηματολόγιο (εάν υφίσταται) ή απευθείας μέσω μηνύματος στον διδάσκοντα.

Τα σεμινάρια του χειμερινού εξαμήνου για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23 είναι σύμφωνα με τον οδηγό σπουδών τα ακόλουθα:

• Στατιστική Εφαρμοσμένη στην Εκπαιδευτική Έρευνα (74Σ211) (Αθ. Βέρδης)
  • Συμβουλευτική Οικογένειας (74Σ411) (Α. Γενά)
  • Διαπολιτισμικές Προσεγγίσεις στον Ελληνικό και Διεθνή Χώρο (74Σ412) (Χ. Παρθένης)