ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

Ενημερώνονται οι Μεταπτυχιακοί Φοιτητές/τριες και οι Υποψήφιοι/ες Διδάκτορες του ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους κατά το χειμερινό εξάμηνο 2023-24 ότι η ορκωμοσία για την ανακήρυξη Διπλωματούχων/Διδακτόρων θα γίνει στις 14 Ιουνίου 2024 ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ώρα 10:30 π.μ. στην Αίθουσα AULAτης Φιλοσοφικής Σχολής  (2ος όροφος 204).

Οι υποψήφιοι/ες καλούνται να προσέλθουν στον χώρο της τελετής 30’ πριν την έναρξη της τελετής.

Για τη συμμετοχή τους οι υποψήφιοι/ες θα πρέπει να υποβάλλουν αίτηση ορκωμοσίας από 27 Μαΐου 2024 έως 3 Ιουνίου 2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση secr[at]eds.uoa[dot]gr  με θέμα: «Συμμετοχή στην ορκωμοσία μεταπτυχιακών φοιτητών» και «Συμμετοχή στην ορκωμοσία διδακτόρων».

Από τη Γραμματεία του Τμήματος .