ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΕΚΠΑ 2022 ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών συμβάλλοντας στην διευκόλυνση της πρόσβασης των φοιτητών/τριων και αποφοίτων όλων των Προγραμμάτων Σπουδών του Ιδρύματος στην αγορά εργασίας, αλλά και στην υποστήριξη της διαδικασίας μετάβασης τους από τις σπουδές στον επαγγελματικό στίβο, οργανώνει «Ημέρες Καριέρας» το τριήμερο 12 έως 14 Δεκεμβρίου 2022.

Η εκδήλωση θα έχει υβριδική μορφή περιλαμβάνοντας τόσο διαδικτυακές δράσεις με την χρήση και αξιοποίηση εξειδικευμένης πλατφόρμας όσο και δια ζώσης εκδηλώσεις, οι οποίες θα λαμβάνουν χώρα στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου μας (Πανεπιστημίου 30, Κτήριο Προπυλαίων, Αμφιθέατρο Αργυριάδη).

Για τη συμμετοχή σας είναι απαραίτητη η δήλωση της συμμετοχής στην ακόλουθη φόρμα:  https://forms.gle/M1bwssVLtN57e4Mn6

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την αφίσα, το ενημερωτικό φυλλάδιο, το μήνυμα του Αντιπρύτανη, τον κατάλογο των εταιρειών που συμμετέχουν και το μήνυμα του Γραφείου Διασύνδεσης.